Temporada - Hotel Garvey
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Het comfortabele Temporada - Hotel Garvey Brasília ligt vlak bij de Torre de Televisão en op afstand van 2 km van het Stadspark van Brasilia en beschikt over een zwembad waar gasten een duik in kunnen nemen. Wifi wordt aangeboden in de hele accommodatie.
Dit hotel bevindt zich in Brasília, op een klein stukje lopen van het metrostation Centraal. Op loopafstand van 13 minuten van Temporada - Hotel Garvey Brasília vinden zakenreizigers de Televisietoren van Brasilia. Dit hotel in Brasília ligt in de buurt van de Kathedraal van Brasilia, terwijl Terminal Metropolitano op 950 meter ligt. Voor wie van ver komt, ligt de luchthaven Brasilia - Presidente Juscelino Kubitschek op 20 minuten rijden.
De kamers zijn voorzien van koffie- en theevoorzieningen, samen met TV met meerdere kanalen voor uw gemak. Privébadkamers zijn inbegrepen bij de kamers.
Voorbeeld Braziliaanse specialiteiten bij Coco Bambu Brasília Shopping gelegen op 6 minuten loopafstand van Temporada - Hotel Garvey.
- Locale bezienswaardigheiden
- Liberty Mall400 m
- Cultural Complex of the Republic1,2 km
- Paleis van Justitie2,4 km
- Brasília City Park3 km
- Square of the Three Powers3 km
- Conjunto Nacional Mall450 m
- Brasília Yatch Club3,1 km
- Brasília Cathedral1,6 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Brasilia - Presidente Juscelino Kubitschek15 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
- Brandblussers
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Koffie- en theefaciliteiten
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf comfortabele Temporada - Hotel Garvey naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 10 minuten om in het stadscentrum van comfortabele Temporada - Hotel Garvey te komen. - ✈
Hoe ver is de luchthaven Brasilia - Presidente Juscelino Kubitschek van Temporada - Hotel Garvey?
Brasilia - Presidente Juscelino Kubitschek luchthaven en Temporada - Hotel Garvey zijn gescheiden door een 5 km afstand. - 🚗
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in comfortabele Temporada - Hotel Garvey?
Comfortabele Temporada - Hotel Garvey biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🚎
Is er openbaar vervoer naast Temporada - Hotel Garvey?
Het dichtstbijzijnde busstation bij Temporada - Hotel Garvey is Brasilia Shopping Sul-Norte, op loopafstand van slechts 5 minuten van de accommodatie, en het dichtstbijzijnde metrostation is Centraal op 600 meter. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in dit hotel in Brasília?
De gemiddelde prijs van een kamer in dit hotel in Brasília is $90. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Vind ik een werkplek in mijn kamer in comfortabele Temporada - Hotel Garvey?
Ja, in sommige kamers is een werkruimte beschikbaar in comfortabele Temporada - Hotel Garvey. - ❓
Wat voor soort zwembad biedt Temporada - Hotel Garvey?
Er is een zwembad beschikbaar bij Temporada - Hotel Garvey.